רישום רכזים אזוריים ומתנדבים לסיוע בהפצת קמפיין מימון ההמונים

פעילים מובילים ורכזים אזוריים יקרים, אחרי שהצלחתם להביא כמות עצומה של קהל לעצרת הסביבתית הגדולה בתולדות המדינה, כולל יותר מ 40 אוטובוסים מלאים! המאבק שוב זקוק לכם, הפעם לדבר החשוב מכל – לעזור לנצח את המאבק המשפטי והפרלמנטרי.

עכשיו כשאנו עמותה, אנו סוף סוף יכולים לגייס את הכספים שאנו זקוקים להם על מנת לייצר חוות דעת ודוח"ות מומחים אשר יוכיחו בצורה שלא משתמעת לשתי פנים את הסכנות הבריאותיות והסביבתיות של אסדות גז בקרבת החוף, כמו חוות הדעת המצוינת של פרופסור ריצ'רד שטיינר, מומחה עולמי בשרות ממשלות, שהמליץ חד משמעית לממשלת ישראל להרחיק את אסדת הגז לוויתן מהחוף בשביל להקטין משמעותית את ההשפעות והסכנות הסביבתיות החמורות כתוצאה מתקלות שפך.

על מנת לנצח, אנו זקוקים למומחים מובילים נוספים מהארץ ומהעולם, כאלה אשר חברות הדלק לא משלמות להן, אשר יוכיחו את כל טענותינו.

הכספים שנגייס, יחד עם חוות הדעת והדוח"ות שנייצר, יעזרו לנו לממן ולנצח את המאבק המשפטי והפרלמנטרי. רגע האמת מתקרב ואנו חייבים לפעול עכשיו בשביל למנוע את האסון הגדול בתולדות המדינה.

את הכספים אנו מגייסים דרך קמפיין מימון המונים שמטרתו לא רק כספית – אנו רוצים לתרגם את התמיכה האדירה בציבור שאתם עזרתם לייצר לתמיכה כספית חסרת תקדים שתעזור לשדר מסר מהדהד למקבלי ההחלטות שהציבור כולו איתנו.

איך אתם עוזרים לנצח את המאבק?

אנו זקוקים לכם, למעגלים שלכם, לקשרים שלכם, וליכולות ההפצה שלכם בכדי לא רק להגיע אלא לנפץ את היעד הסופי של מיליון שקלים במהירות האפשרית, כך שנוכל להתקדם כמה שיותר מהר.

לאחר שתמלאו את הטופס בדף זה כל אחד ואחת ממכם ייקבל קישור אישי במייל לדף קמפיין מימון ההמונים שבו תשתמשו בעת השיתוף וההפצה של הקמפיין. קישור זה יאפשר לכם לעקוב אחרי סכום הכסף שגייסתם לקמפיין כתוצאה מהשיתופים וההפצות שלכם ושלכם בלבד.

בקמפיין מימון המונים זה, אנו משמתמשים באנשי שיווק מובילים בתחום מימון ההמונים. להלן הפעולות שאנו והם ממליצים עליהן, על מנת למצות את פוטנציאל הקשרים והמעגלים שלכם:

1. ידוע ששיחת טלפון מחייבת אנשים לתרומה פי כמה וכמה מאשר הודעת טקסט – פנו בשיחת טלפון אישית לאנשים האמידים שאתם מכירים שלדעכם תומכים במאבק ועשויים לתמוך בצורה נדיבה ושלחו להם את הקישור לדף הקמפיין בסוף השיחה.

2. אם אתם רכזים אזוריים (וגם אם לא), צרו צוות של אנשים מקושרים באזורכם אשר יעזרו לכם לעשות טלפונים אלה.  אין תחליף לשיחת טלפון בגיוס כספים.

3. ידוע שהודעה אישית עם שם הנמען מחייבת אנשים לתרומה יותר מאשר הודעה כללית – השתדלו לשלוח הודעות אישיות למכרים שלכם הכוללת את שמם, עם בקשה לתמוך בקמפיין. אל תשכחו לכלול את הקישור שקיבלתם.

4. ידוע שלידוענים (סלבים), אושיות רשת ומשפיענים ברשתות החברתיות יש יכולת גיוס כספים גדולה ולו רק בגלל כמות העוקבים שלהם – צרו קשר עם אלה אותם אתם מכירים ובקשו מהם להפיץ סרטון אישי או פוסט הקורא לתמוך במאבק ובקמפיין מימון ההמונים יחד עם הקישור שלכם. נסו גם ליצור קשר עם אנשים עם:

– רשימות תפוצה גדולות
– דפי או קבוצות פייסבוק פופולריות
– פרופיל אינסטגרם פופולרי (בעיקר הנוער והצעירים)
– ערוץ יוטיוב פופולרי (גם פה, תמצאו אותם בין הנוער והצעירים)
– קבוצות ואטסאפ גדולות
– כל מי שאתם מכירים עם יכולות הפצה ו/או גיוס כספים גדולות

אל תשכחו לבקש מהם לכלול את הקישור שקיבלתם.

5. פרסמו קריאה לתמוך בקמפיין בפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר (למי שיש), בקבוצות פייסבוק ובפרופילים של חברים בפייסבוק. תייגו חברים בפרסומים שלכם ברשתות השונות. אל תשכחו לכלול את הקישור שקיבלתם.

6. דברו על הקמפיין עם כל מי שאתם רואים או פוגשים ושלחו להם את הקישור לדף הקמפיין שקיבלתם.

7. הצטרפו לקבוצת מובילי המימון (כן, עוד קבוצה…) בה תקבלו עידכונים שוטפים לגבי הקמפיין ובה תחליפו רשמים על מה עובד ומה לא. לחצו על קישור זה מהסלולרי שלכם. הקישור לקבוצה ישלח אליכם גם במייל יחד עם הקישור האישי שלכם לאחר מילוי הטופס.

ואל תתביישו אף פעם! גם לא לבקש סכומים גדולים ממי שיכול להרשות לעצמו – אתם ואנחנו נאבקים גם בשביל כל מי שאתם פונים אליו. אנו מצילים את הבריאות והחופים של כל תושבי ישראל.

הירשמו כאן:

אנו זקוקים לשמכם המלא באנגלית בשביל הקישור האישי שלכם.

הרשמה לניוזלטר

דילוג לתוכן