תכנים לשימוש הרכזים האזוריים והמתנדבים בקמפיין מימון ההמונים

תודה שהתגייסתם לקידום קמפיין המימון המונים של שומרי הבית!

נשלח אליכם מייל עם הקישור האישי שיצרנו עבורכם לקמפיין. אנא הצטרפו לקבוצת הואטסאפ של מובילי המימון המונים על ידי לחיצה על הקישור כאן או במייל שקיבלתם.

בדף זה תוכלו למצוא רעיונות לתכנים לשיתוף. אלה רק דוגמאות. אתם יותר ממוזמנים להשתמש בקול ובמילים שלכם ולהפוך את זה לשלכם.

דוגמא לפנייה לפעילים

פעילים ופעילות יקרים ויקרות,
 
רגע האמת במאבק להרחקת אסדות הגז מהחופים שלנו מתקרב. בכדי למנוע את האסון הגדול בתולדות המדינה אנו זקוקים לעזרתכם. עכשיו כששומרי הבית היא סוף סוף עמותה, יצאנו בקמפיין מימון שיעזור לייצר את חוות הדעת ודוח"ות המומחים אשר יעזרו לנו לנצח את המאבק המשפטי, הציבורי והפרלמנטרי. אנו גם רוצים לתרגם את התמיכה האדירה בציבור לתמיכה כספית חסרת תקדים שתשדר מסר מהדהד כי הציבור כולו איתנו. כל זה מתחיל איתנו, הפעילים והפעילות של שומרי הבית. היכנסו עכשיו לקישור, בחרו באחת התשורות בעמוד  או באפשרות לתרומה מהירה ובואו ננצח את המאבק למניעת הרס הבריאות והחופים של כולנו! התרומה של כל אחד ואחד מאיתנו חשובה!
 
(קישור)
 

דוגמאות לפנייה ישירה (טלפון, ואטסאפ, טלגרם, מסנג'ר, SMS, וכו')

נוסח ארוך (לשון זכר, שנו ללשון נקבה או רבים לפי הצורך)

הי (שם),

רציתי לספר לך שרגע האמת במאבק להרחקת אסדות הגז מהחופים שלנו מתקרב. בשביל למנוע את האסון הגדול בתולדות המדינה, הרס הבריאות והחופים שלנו, אנו זקוקים לעזרתך. עכשיו ששומרי הבית הם סוף סוף עמותה, יצאנו בקמפיין מימון כדי לייצר את החוות דעת ודוח"ות מומחים אותם אנחנו צריכים בשביל לנצח את המאבק המשפטי, הציבורי והפרלמנטרי. בנוסף, אנו רוצים לתרגם את התמיכה האדירה בציבור לתמיכה כספית חסרת תקדים שתשדר מסר מהדהד כי הציבור כולו איתנו. אנא כנס עכשיו לקישור, בחר באחת התשורות או באפשרות התרומה המהירה ועזור לנצח את המאבק למניעת הרס הבריאות והחופים של כולנו. תרומתך חשובה!

(קישור)

נוסח קצר

חברים וחברות יקרים,

עכשיו ששומרי הבית הם עמותה, יצאנו בקמפיין למימון חוות דעת ודוח"ות מומחים איתם אנו ננצח את המאבק המשפטי והפרלמנטרי. תרמו עכשיו וביחד נרחיק את אסדות הגז ונציל את הבריאות והחופים שלנו!

(קישור)

נוסח קצרצר

יצאנו בקמפיין למימון המאבק על הבריאות והחופים שלנו. תרמו עכשיו וביחד נרחיק אסדות הגז מהחופים!

(קישור)

דוגמאות לפוסטים בפייסבוק

נוסח ארוך

חברים וחברות, תומכי המאבק וכל מי שבריאות הציבור והחופים של ישראל יקרים ללבו: עזרו למנוע את האסון הגדול בתולדות המדינה. עכשיו ששומרי הבית הם סוף סוף עמותה, יצאנו בקמפיין מימון כדי לייצר חוות דעת ודוח"ות מומחים אשר יעזרו לנו לנצח המאבק המשפטי, הציבורי והפרלמנטרי:

(קישור)

כדי לדעת אם אתם תומכים במאבק עליכם לענות על שאלה אחת פשוטה: האם אתם רוצים שאסדות הגז יהיו קרובות לחופי ארצנו האהובים או רחוקות מהם ככל שניתן. אם בחרתם בתשובה השנייה הצטרפו אלינו! הכנסו לקישור ובחרו באחת התשורות או באופציית התרומה המהירה וביחד נציל את הבריאות והחופים של כולנו!

(קישור)

נוסח קצר

השתמשו בנוסח לעיל עבור ואטסאפ.

נוסח קצרצר

השתמשו בנוסח לעיל עבור ואטסאפ.

סרטונים לשיתוף בפוסטים

יצרנו פלייליסט ביוטיוב עם סרטוני קידום הקמפיין בהם מופיעים ידוענים ועוד סרטונים ויראלייים שיכולים לשרת אתכם.

בנוסף, אתם יכולים לבחור  מתוך הסרטונים בדף הפייסבוק של שומרי הבית, ובערוץ היוטיוב של שומרי הבית.

תמונות לצירוף לפוסטים

בחרו מתוך התמונות בדף הפייסבוק של שומרי הבית

הרשמה לניוזלטר

דילוג לתוכן